0 242 2272095

KURUMSAL

Kuruluşu ile sadece kapı alanında değil yaşam alanlarınızda da modern, klasik tarzlar yaratan ERTA KAPI son yıllarda pvc membran kapı üretim ve ithalatına yoğunlaşarak mekanlarınızda özgün alanlar yaratmayı hedeflemektedir. Kullanıcılara daha iyi hizmet vermek adına yüzde yüz ölçülü ve özel sipariş üretim yapmaktadır.
 
Hızla büyüyen ERTA KAPI tüm ülkelere ihracatla ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Türkiye çapında müşterilerinin istek ve siparişlerini sorunsuz şekilde karşılayan ve Zengin model ve renk alternatiflerine sahip olan ERTA KAPI  müşterilerine sınırsız model pvc membran, ahşap, lake, melamin kapı seçeneği sunmaktadır.
 
ERTA KAPI'da değerler Güvenilirlik, yenilikçilik liderlik araştırmacılık ve takım ruhundan oluşmaktadır. Şirketimiz kuruluşundan bu yana yaptığı işlerden gerek ürün kalitesi gerekse müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı sağlamıştır. Şirket olarak kuruluşumuzda aldığımız kararları hala ilk gün gibi disiplin ve azimle uyguluyoruz.

Vizyonumuz

Farklılıklarımızla yenilikçi ve çözüm ortaklığımızla müşterilerimize hizmet sunmak, hep daha iyisini yapmaya çalışmaktır. Her geçen gün yeniliği araştırarak sizlere en iyiyi mükemmel bir şekilde sunmaktır.

Misyonumuz

Müşteri memuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve performans verimlilik ve kararlılıkla büyümemizi sürekli kılmak için heyecan, motivasyon ve enerjimizi sürekli geliştirmekteyiz.